fbpx

İnternet Radyosu Kurulum Danışmanlığı

Kendine veya Kuruluşuna Ait Bir Radyon Olsun İster misin?

Günümüzde internet radyosu kurmak keyifli ve eğlenceli bir iş olduğu kadar pek çok önemli ayrıntısı bulunan bir iştir. Yayına başladığınız andan itibaren dinleyicilerinize en kaliteli ve düzenli bir şekilde yayın ulaştırmak için profesyonel bir danışmanlık alarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Stüdyo, ekipman gibi teknik konular; web site, server, otomasyon, aplikasyon gibi dijital konular başta olmak üzere telif hakları, içerik üretimi gibi diğer konularda da bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu sayede adımlarınızı bilinçli atar ve süreci en uygun maliyet ve en az hatayla çözersiniz.

Örneğin bir stüdyo kurulumu için sektörde çok sayıda alternatif sunulmaktadır. Burada önemli olan sizin ihtiyaçlarınız ve bütçenizdir. İhtiyaç ve bütçe dengesini iyi gözeterek en ideal ürünlerle donatacağınız stüdyo, hem uzun vadede sürdürülebilir nitelikli yayınlar gerçekleştirmenize olanak tanır hem de radyo yayınlarınızın ses kalitesi mükemmel olur.

Sizin ihtiyacınızdan çok daha yüksekte performans sunan ekipmanlara ciddi yatırım yapmanız ne kadar hata ise ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayamayacak düzeyde ucuz ekipmanlara yatırım yapmak da hatadır. İkisi de fazla para kaybetmenize sebep olur.

Öte yandan; radyo ve stüdyoyu kurmak tek seferlik bir süreçtir. Önemli olan sürdürülebilir, nitelikli yayınlar gerçekleştirmektir. Bunun için de profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır.

İnternet Radyosu Kurulum Danışmanlığında sizlere 1 saat boyunca sunum yapıyor ve sizin sorularınızı yanıtlıyorum. En ideal çözüm önerilerimi toplantı sonunda yazılı olarak tarafınıza iletiyorum.

Danışmanlık süreci ile ilgili aklınıza takılanları direkt mailimden ismailmucahitaydemir@gmail.com sorabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

İnternet Radyosu Kurulum Danışmanlığı Hizmetini Satın Almak İçin Tıkla

Başa dön tuşu